Hakkımızda
Book Catamaran
Akdeniz Katamaran Yatçılık, Turizm & Sanayi Tic. A.Ş. ve bu şirketimiz altında oluşturduğumuz “Book Catamaran” marka ve logosu arkasındaki en temel amacımızı paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

Amacımız; bütün bir yıl çalışıp, yılın sadece birkaç haftasını tatile ayırabilen siz değerli müşterilerimize unutulmaz bir katamaran yat turizmi sunarak tüm yıl boyunca keyifle anlatabileceğiniz sorunsuz bir tatil keyfi yaşatmaktır. Ailenize uygun boyutta seçebileceğiniz alternatif katamaran modellerimiz ile size denizde yapılacak bir tatili olağandışı bir deneyime dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Bu işe girmemizin temel sebebi Türkiye’de yat, tekne ve/veya katamaran kiralama hizmeti işinin profesyonel olarak yapılmaması ve bu hizmette müşteri memnuniyetinin arttırılmasına katkıda bulunmaktır. Şirketin kurucuları olarak son 10-15 senedir her sene ailelerimizle yat turizmi yaparak tatilimizi geçirmeye çalışıyorduk. Ancak, bugüne kadar yaptığımız tatillerin çoğunda bu işi yapan kişilerin kurumsal olmaması, internette tatil programı ve/veya tekneyle ilgili yazılanlar ile gerçeklerin birbirinden tamamen farklı olması, müşteri memnuniyeti anlayışından uzak olunması ve en önemlisi sizi bir kerelik bir müşteri olarak görmeleri nedeniyle, tatillerimizin çoğu hayallerimizdeki tatilden çok farklı bir şekilde hüsranla sonuçlandı ve aldığımız hizmetten memnun olmadığımız için her sene yeni arayışlara girdik.
Uzun yıllar profesyonel hizmet sunan firmalarda üst düzey yönetici olarak çalışmış kişiler olarak; müşteri memnuniyetine bizim bakış açımız ile kurumsal olmayan firmaların bakışı arasında çok büyük fark olduğundan ve bu beklentiyi karşılayacak kuruluş olmadığından bu işe girerek sizlere yat turizminde müşteri memnuniyetini yaşatmayı hedef olarak aldık.

Sizlere unutulmayacak güzel bir tatil imkanı sunmak ve sizleri daimi müşterilerimiz olarak görmek en temel amacımızdır. Tatilinizi Türkiye’nin dünyada eşi benzeri olmayan en güzel koylarında sakin, huzurlu ve neşe içinde geçirmeniz için sizlere tüm ekibimiz ile en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin daimi müşterimiz olmasını sağlamak ve bizleri arkadaşlarınıza da gönül rahatlığı ile önerebilmenizi sağlamaktır.

Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Book Catamaran Yönetimi